Laibgalių bendruomenė pakvietė į ketvirtą gatvių gyventojų pavakarojimą pagal projektą „Gatvių sankryža – kelias į aktyvią bendruomenės ateitį“. Šis susibūrimas buvo skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Kiekviena nauja karta klausia iš kur atėjome, nes nori žinoti kur einame. Šakotas Lietuvos istorijos medis tvirtai savo plačiomis šakomis saugo istorinę atmintį.

Puikų, išradingą, nuotaikingą koncertą dovanojo Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos  mokytojai ir mokiniai. Muzikiniai kūriniai mus nunešė į įvairias pasaulio šalis. Antroje dalyje vyko Didžiajai Valstybės atkūrimo šventei paminėti skirta istorinė viktorina „Šalis ta –  Lietuva vadinas“. Viktorinoje susirungti tarpusavyje ir prisiminti istorines žinias  išdrįso Ūkininkų, Žemdirbių, Alyvų gatvių gyventojai; Lauko ir Šilo gatvių gyventojai bei Gėlių, Kaštonų, Parko gatvių gyventojai, o kiti liko stebėtojais. Išmintingiausi ir geriausiai išmanantys Lietuvos istoriją žino Ūkininkų, Žemdirbių ir Alyvų gatvių gyventojai pelnę I vietą. Antrąją vietą pelnė Lauko ir Šilo gatvių gyventojų komanda; trečioji vieta-  skirta Gėlių, Kaštonų ir Parko gatvių gyventojams.

                             Šiandien mes esame laisvi ir tuo didžiuojamės. Laikykimės už rankų tarsi broliai ir sesės. Mes visi kartu esame jėga ir tvirta šeima.

Fotografijos: 

Nepriklausomybės atkūrimo diena